До обіду на склад привезли 2600 кг борошна після обіду одна п'ята цієї кількості.усе борошно

розфасували в мішки по 40 кг у кожний.скільки мішків із борошном отримали

Ответы на вопрос

Отвечает Балобанова Таня.
1) 2600 : 5 = 520 (кг) - привезли після обіду
2) 2600 + 520 = 3120 (кг) - привезли всього
3) 3120 : 40 = 78 (міш.) - отримали

Відповідь: отримали 78 мішків із борошном.