На обід у їдальні використали 23 кг картоплі, що становило 1/4 частину картоплі, яка була в ящику.

Скільки кг картоплі залишилося у ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Berkyt Danil.
1) 23×4=92 (кг) - было в ящике
2) 92-23=69 (кг) - осталось в ящике