Розвяжи задачу.Тато й син майстрували паркан із 63 дощок.Тато що-години прибив 15 дощок,а син- 6.За

скільки годин спільної праці вони прибили всі дошки?

Ответы на вопрос

Отвечает Рукосуева Алёна.
1) 15+6=21- дощечку прибив батько й син за 1 год
2) 63 : 21=3- за 3 год. спільної праці вони прибили всі дощечки
63 : (15+6) = 3