Перевірте чи правільна нерівність :3000-(1642-738)>4316-(1637+519); Знайдіть значення m за

формулою m=45-4n при n=7.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

3000-(1642-738)=2096

4316-(1637+519)=2160

2096<2160

нерівність невірна

 

m=45-4*7=45-28=17