Екі пойызда А станциясынан бір-бірінен қарама-қарсы бағытта жүріп барады. А станциясынан пойыз 70,5

км екінші пойыз 56,75 км қашықтықта. бірінші пойыз 57 км/сағ жылдамдықпен екінші пойыз 62,5 км/сағ жылдамдықпен журді. неше сағаттан соң екі пойыз А станциясынан бірдей қашықтықта болады?пж помагите

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.

70,5+57х=56,75+62,5х
57х-62,5х=56,75-70,5
-5,5х=-13,75
х=2,5
Ответ:2,5 сағ