Тік төртбұрыштың ені 6 см, ұзындығы одан 75% узын. Тік төртбұрыштың ауданын табыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алина.
A=6см
b=75%узын а-дан
b=6÷100×75=4,5см
S=a×b=6×4,5=27см