Магазин продав 4650 пар шкіряного і текстильного взуття, шкіряного на 2550 пар більше, ніж

текстильного. Шкіряне взуття , що було продане, містило туфель у 3 рази більше, ніж черевиків, а сандалів на 100 пар менше, ніж черевиків. Скільки пар туфель продав магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.

РЕШЕНИЕ
Делим на кожаную и текстильную обувь.
1) (4650-2550)/2 = 2100/2 = 1050 шт - текстильная.
2) 1050 + 2550 = 3600 шт - кожаная.
Делим на туфли, черевички  и сандалии.
Неизвестное - черевички - Х.
3)  3*Х + Х + (Х-100) = 3600 шт - всего кожаных
Упрощаем
4) 5*Х = 3600 + 100 = 3700
5) Х = 3700 : 5 =  740 шт - черевички.
6) 740 * 3 = 2220 шт - туфли - ОТВЕТ