На 3 гiлках дерева сидить по 7 горобцiв. Ще 8 горобцiв сидить пiд деревом. Скiльки разом горобцiв?

Составить короткий запис к задаче. Спасибо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Тимур.
1) 3*7=21 (г.)-сидить на дереві
2) 21+8=29(г.)
В-дь: разом 29 горобців

На дереві - 7 гор. на 3 гіл.
Під деревом - 8 гор.
(дужка разом і знак питання)