Для проведення електромережі в будівлі придбали 1000м кабелю. Два мотки кабелю, по 75м кожний,

витратили на внутрішню проводку, а 2/5 решти пішло на зовнішню проводку. Скільки метрів кабелю пішло на зовнішню проводку.

Ответы на вопрос

Отвечает Раскаряка Костя.
1)75*2=150м-на внутреннюю проводку.
2)1000-150=850м-остаток.
3)850:5*2=340м-на внешнюю проводку.
Отвечает Ратушный Лёха.
1000-(75*2)=850 м кабелю залишилося після проведення електромережі у внутрішній проводці.

2/5=0,4

850*0,4=340 м кабелю пішло на зовнішню проводку.