Одна сторона прмокутника дорівнює 21 см, а сусідня на 9 см довша за неї. Обчисліть периметр і площу

прямоутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Король Алибек.
1)21+9=30 см друга сторона
2)21*30=630 кв см площа
3)(21+30)*2=102 см периметр