За місяць два магазини продали на 34 млн. гр. товару, що становило 124% плану. Магазини при цьому

виконали план відповідно на 160% і 112%. На яку суму грошей продали кожен магазин товару? Яка умова задачі зайва? (Плани були однакові)

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Дамир.
2 магазина выполнили всего 272% плана (160+112)
34 000 000/272=125 000 грн( 1% от плана)
один магазин продал товара на 160*125 000=20 000 000 грн
второй магазин: 112*125 000=14 000 000 (грн)
проверка  14 000 000+ 20 000 000 =34 млн
лишнее условие в этой задаче: що становило 124% плану