Із пункту А до пункту В вийшов турист зі швидкістю 4км/год, а через 1 год 30хв на зустріч йому з

пункту В вийшов інший турист зі швидкістю 3 км/год. Через 2 години вони зустрілися. Яка відстань між пунктами А і В.

Ответы на вопрос

Отвечает Музафарова Маргарита.
4×1.5=6 км прошёл первый турист вначале
4+3=7 км/ч общая скорость туристов
7×2=14 км прошли она навстречу друг другу
14+6=20 км расстояние между пунктами А и В