1).МАСА ГАРБУЗА ТАКА САМА,ЯК 4 КАВУНІВ,ПО З КГ КОЖНИЙ.НА СК.КГ ГАРБУЗ ВАЖЧИЙ ВІД КАВУНА?2).25 М

ДРОТУ РОЗРІЗАЛИ НА ШМАТКИ ПО 3 М.СК ВИЙШЛО ТАКИХ ШМАТКІВ?СК М ДРОТУ ЗАЛИШИЛОСЯ?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Дима.
1)3х4=12(кг)-масса гарбуза.
2)12-3=9(кг)
Відповідь: гарбуз важчий від кавуна на 9 кг.
1)25:3=24(ост.1)(шм.)
Відповідь: вийшло 24 шматки та 1м дроту.