25 м. дроту мають масу 100,7 г. Знайдіть діаметр дроту. (Густина міді 8,94 г/см^3)


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ярослава.
100,7/8,94=11,26см³- объем дроту
об'єм ціліндра
V= \pi r²*h
r=√(V/( \pi h)
h=25м=25*100=2500см
r=√(11.26/3.14*2500)≈√0.0014≈0.038см≈0.38мм
d=2r=2*0.38=0.76мм