Заміни більші одиниці вимірювання меншими 21год15хв 47діб8год 17хв47с 15год29хв


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Дима.
21год15хв=(21*60+15)хв=1275хв
47діб8год=(47*24+68)год=1196год
17хв47с=(17*60+47)с=1067с
15год29хв=(15*60+29)хв=929хв