Как ришить задачу когда з цистерни набрали 4 рази по 2 відра води у ній залишилося 40 відер води.

Скільки відер води було в цистерни спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Лера.
1) 2*4=8(л) з цистерни
2) 40:8=6(в) було спочатку