Морська вода містить 6% солі. Скільки кг солі міститься в 30 кг морської води


Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Танюша.
250:100%*7%=17,5 (г)
Отвечает Миляева Влада.
30кг - 100%
х кг - 6%
х = 180/100 = 1.8 кг