1)Три коробки наповнено горіхами.У другій коробці на 10% горіхів більше, ніж у першій, і на 30%

більше, ніж у третій.Скількі горіхів у кожній коробці, якщо в першій на 80 горіхів більше, ніж у третий?2)Обчисліть початковий борг, повна сума якого через 3 роки становить 7000 грн якщо відсотки нараховуються за ставкою 140% наприкінці року.

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Елизавета.

І короб - х (гор)                               І

ІІ короб - (х+0,1х)=1,1х ( гор.)       І на 80 гор. більше

ІІІ короб - 1,1х-0,3х=0,8х(гор)   <--І

 

х-0,8х=0,2х - становлять 80 горіхів

0,2х=80

х=80:0,2

х=400(гор) - у І коробці

400*1,1=440(гор) - у ІІ коробці

400*0,8=320(гор) - у ІІІ коробці