Гусениця повзе по стеблу, висота якого 1 м. Удень вона піднімається на 5 дм., а вночі опускається

на 4 дм. Через скільки днів гусениця буде на вершечку стебла?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулимшин Айдана.
За 5 дней гусеница подымется на 5 дм: 5*(5-4) = 5 дм
На шестой доползёт до вершины: 5 + 5 = 10 дм = 1 м.
Отвечает Бакальінський Богдан.
1) 5-4=1(дм)=10(см)-на столько гусеница поднимается за сутки
2) 100:10=10(дн.)-потребуется гусенице