Купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг

картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Алибеков Рустам.
6х7=42(столько стоит 6 кг цибули)

87-42=45(столько стоит 9 кг картопли)
45:9=5 (грн)
Ответ:1кг картопли стоит 5 грн
Отвечает Дюков Антон.
6 умн. на 7 = 42 (кг) цибуля
87-42=45(кг) картопля усього
45 : 9 = 5 (кг) 1 кг кар.
ответ:5 грн. стоит 1 кг кар.