Відстань між двома містами становить 210 км. Автомобіль проихав 84 км. Який відсоток між містами

проихав автомобіль ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахымжанова Дана.
(84:210)*100=0,4*100=40% такий відсоток між містами проихав автомобіль