Скільки води можна нагріти від 20 градусів до 80 градусів , затративши 23 МДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Анастасия.
Q=mc(t1-t2)
m=Q/(c(t1-t2))=23000000/(4200(80-20))=91,26кг