4 садівники за 8 днів посадили 1056 дерев, порівну кожен. Скільки дерев один садівник може посадити

за 5 днів, якщо працюватиме однаково щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Даниил.
1056:8:4=33(д)-1 садівник за 1 днів
33*5=165(д)-один садівник за 5 днів
Отвечает Миронова Вика.
1) 1056 : 8 : 4 = 33 (дерева) - 1 садовник может посадить за 1 день
2) 33 х 5 = 165 (деревьев) - 1 садовник может посадить за 5 дней