Решите задачу Два лижники вийшли одночасно назустріч один одному. Перший лижників рухався зі

швидкістю 12км/год,А другий 14км/год.Як змінюватися відстань між лижниками?На скільки вона зменшит ся через 1 год?через 2 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Артём.

12 \times 14 = 132
в первы год 12 во второй 132
Отвечает Костицына Александра.
1)12+14=26(км/ч) - загальна швидкість
2)26 x 1=26(км)
3)26:26=1(км)
відповідь;1км/ч

1)12+14=26(км/ч) - загальна швидкість
2)26 x 2=52(км)
3)52-26=26(км/ч)
відповідь:26 км/ч