На 3х лялькових виставах побувало 786дітей.Першу виставу подивилося225дітей,а другу на38 дітей

більше.Скільки дітей подивилося третю виставу?

Ответы на вопрос

Отвечает Еговцев Андрей.
225+38=263- 2 вистава
786-225-263=298 - 3 вистава