Два учні купили 25 зошитів. Перший учень заплатив за зошити 4 гривні, а другий-6 гривень. Скільки

зошитів купив кожен учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.

1)4+6=10(грн)-всього заплатили за всі зошити

а тепер ми гривні переведемо на копійки

2)1ооо:25=40(коп)-коштуе один зошит

3)400:40=10(зош)-купив перший учень

4)25-10=15(зош)-купив другий учень

Відповідь:перший учень купив 10 зошитів, а другий 15.