Довжина алеї 540м.Від двох кінців алеї одночасно на зустріч один одному побігли Петрик та його

песик.Через 2хв. Петрик надів на песика новий повідок.З якою швидкістю біг Петрик,якщо швидкість песика була 150 м/хв.?

Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

540-150*2=540-300=240 м ------ пробежал Петя

240:2=120м/мин --------скорость Пети