Розвʼяжи рівняння 5x - 2 x +7 =25 даю 80 б


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Евгений.

Ответ:

х=6

Пошаговое объяснение:

розвʼяжи рівняння 5x - 2 x +7 =25

Решение:

5x - 2 x +7 =25

3х=25-7

3х=18

х=18:3

х=6