Скільки коштує 1 м тканини, якщо 1 1/2 м коштує 60 3/5? Даю 15 баллов, помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Саша.

1 1/2 м - 45 3/5 грн.

1 м - ?

рада помоч

постав найкраша відповідь пж

- - - - - - - - - - - - - - - -

1. В обыкновенных дробях.

45  3/5 : 1 1/2 = 228/5 : 3/2 = 228/5 · 2/3 = (76·2)/(5·1) = 152/5 = 30 2/5 грн. - цена 1 м ткани.

2. В десятичных дробях.

45 3/5 : 1 1/2 = 45,6 : 1,5 = 30,4 грн. - цена 1 м ткани.

Вiдповiдь: 30 грн. 40 к.