Довжина прямокутника дорівнює 14 дм, а ширина-в 1 3/4 раза менша. Знайди площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Егунько Вадим.

Ответ:

1)14:1/3=8(дм)-ширина

2)S=14*8=112(дм)в квадрате
Відповідь:112 дм в квадрате

Пошаговое объяснение: