Если телевизор продадут за 1400 манатов ,то будет понесён убыток в 20%. Сколько процентов прибыли

будет получено ,если его продадут за 2275 манатов?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

Перш ніж розв'язати задачу, варто визначити, на скільки саме був куплений телевізор.

Якщо продаж за 1400 манатів призвів до збитку в 20%, це означає, що ціна закупки (100%) буде на 20% вищою від ціни продажу.

Отже, ми можемо використати наступний співвідношення:

\[ 1400 \text{ манатів} = 80\% \]

З цього випливає, що ціна закупки була \( \frac{1400 \times 100}{80} = 1750 \) манатів.

Тепер, якщо телевізор буде продано за 2275 манатів, щоб знайти прибуток у відсотках, ми використаємо таке співвідношення:

\[ 2275 \text{ манатів} = 100\% \]

Тепер визначимо величину прибутку:

\[ \text{Прибуток} = 2275 - 1750 = 525 \text{ манатів} \]

Тепер визначимо відсоток прибутку:

\[ \text{Відсоток прибутку} = \frac{\text{Прибуток}}{\text{Ціна закупки}} \times 100 \]

\[ \text{Відсоток прибутку} = \frac{525}{1750} \times 100 = 30\% \]

Отже, якщо телевізор буде продано за 2275 манатів, прибуток становитиме 30%.