Допиши на місці пропуску такі цифри щоб отримане число ділилась на 2 А)378_ Б)111_ В)999_ Г)200_

СРОЧНОООООООООООООООООО ПЖПЖПЖПЖПЖПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтохутдинова Кристина.

Ответ:

а 8

б 6

в 4

г 0

Пошаговое объяснение:

а 3788÷2=1894

б 1116÷2=558

в 9994÷2=4997

г 2000÷2=1000