Одна зі сторін прямокутника дорівнює 2 4/7 м, а сусідня на 31/42 м менша від неї. Обчисліть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Черепахина Алёнка.

Ответ:Спочатку знайдемо довжину другої сторони прямокутника:

Друга сторона = (24/7) м - (31/42) м

Друга сторона = (24/7) м - (31/42) м = (96/42) м - (31/42) м = (65/42) м

Тепер обчислимо площу прямокутника:

Площа = перша сторона * друга сторона

Площа = (24/7) м * (65/42) м

Площа = (24*65)/(7*42) м^2

Площа = 1560/294 м^2

Площа = 260/49 м^2

Пошаговое объяснение: