Аліса загадала число. Якщо це число збільшити в 6 разів і від результату відняти 48, то отри- маємо

252. Яке число загадала Aліса?
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Шушакова Александра.

Відповідь:

34

Покрокове пояснення:

(252-48)/6=204/6=34

Отвечает Людчик Александр.
252/6=42
42+48=90 отже кінцевий результат 90