1 кг яблук коштує 8.50 скільки коштує 9 3/5 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Катющенко Евгения.

Для того, щоб знайти вартість 9 3/5 кг яблук, спочатку вам потрібно знайти вартість 1 кг яблук і потім помножити її на кількість кілограмів.

1 кг яблук коштує 8.50 грн.

Тепер, щоб знайти вартість 9 3/5 кг, поділімо цю масу на 1 кг і перемножимо на вартість 1 кг:

(9 3/5) кг * 8.50 грн/кг = (48/5) кг * 8.50 грн/кг = 48 * 8.50 грн/5 = 816 грн/5 = 163.20 грн

Отже, 9 3/5 кг яблук коштує 163.20 грн