Спростіть вираз і знайдіть його значення: 1) 1/2a + 1/3a - 1/4 a якщо a=1 5/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Маша.
Ось сподіваюсь допомогла

Отвечает Сковородина Анастасия.

Ответ:

буде 1

Пошаговое объяснение:

замість а ми ставимо 1 5/7, це в нас вийде ось так:

1/2 • 1 5/7 + 1/3 • 1 5/7 - 1/4 • 1 5/7

Потім ми подати змішаний дріб у вигляді неправильного дробу (1+5+7/7 = 12/7)

1/2 • 12/7 + 1/3 • 12/7 - 1/4 • 12/7

усе скорочуємо

6/7 + 4/7 - 3/7 = 1

якщо без пояснення то:

1/2 • 1 5/7 + 1/3 • 1 5/7 - 1/4 • 1 5/7 = 1/2 • 12/7 + 1/3 • 12/7 - 1/4 • 12/7 = 6/7 + 4/7 - 3/7 = 1