Спрости вираз 34х+х та обчисли його значення, якщо х=10


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Александра.

Ответ:

350

Пошаговое объяснение:

За розподiльним законом множення ab + ac = a(b+c), отже

34х + х = (34+1)х = 35х

при х = 10, 35х = 35*10 = 350