TKP-8 Множення раціональних чисел. Подiбнi додан Bapianm 3. 1. Обчисли -15. 4. Обчисли 1 5 . D A.

0,07х ■ Б. 0,7м 1)-2 (-39) 0,5 = D A. 3 ОБ. -3 01 3 2. Укажи вираз, коефіцієнт якого дорівнюе -0,7. 4a - 7a. D A. -28a 2) 18 47 18 57 = . 1) -4,5m - (-2n) = D A. 2) -3a + 20 + 5a - 80 = D B. -0,07P 3. Зведи подібні доданки у виразі I 1. Обчисли -15. о в. ОБ. За co | 1 D B. -3a Варіант 4 4. Обчисли ов.-1 4 -0,07. о г. -0,7у 2а - 5a. ОГ.-10 6. Спрости вираз: (-1). ОБ. 8 8 5. Виконай дiї зручним способом: о г. 1)-5-43 (-0,2)= 2) 1754-17 64 = | 1) -3,5р. 2a = | 2) -4x + 2y + 7x - 6y​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Алёна.

Ответ:

1)=а⁹+3а⁶b³+3a³b⁶+b⁹-a⁹+3a⁶b³-3a³b⁶+b⁹-2b⁹=6a⁶b³

2)=1-3a³b³+3a⁶b⁶-a⁹b⁹-a⁹b⁹+3a⁶b⁶-3a³b³+1-2=-6a³b³+6a⁶b⁶-2a⁹b⁹

3)=3a⁸b⁴-3a⁴b⁸-a⁸+2a⁴b⁴-b⁸

4)=c⁶+3c⁴d²+3c²d⁴+d⁶-3c⁴d²-3c²d⁴=c⁶+d⁶

Пошаговое объяснение:

1)=а⁹+3а⁶b³+3a³b⁶+b⁹-a⁹+3a⁶b³-3a³b⁶+b⁹-2b⁹=6a⁶b³

2)=1-3a³b³+3a⁶b⁶-a⁹b⁹-a⁹b⁹+3a⁶b⁶-3a³b³+1-2=-6a³b³+6a⁶b⁶-2a⁹b⁹

3)=3a⁸b⁴-3a⁴b⁸-a⁸+2a⁴b⁴-b⁸

4)=c⁶+3c⁴d²+3c²d⁴+d⁶-3c⁴d²-3c²d⁴=c⁶+d⁶