Чому дорівнює частка 18 ∶ (−3)? А) − 6; Б) 6; В) 15; Г) − 9. 2. Чому дорівнює добуток 1 3/7 *

(-3/7) A)- 9/49 Б) 1 В) 9/49 Г) 6/7 3) Зведи подібні доданки у виразі 4y – 12y. А) 8y Б) 3y В) –48y Г) –8y 4. Яка з рівностей є правильною? А) 3 ∙ (у − 2) = 3у − 2 В) 3 ∙ (у − 2) = 3у − 5 Б) 3 ∙ (у − 2) = 3у + 2 Г) 3 ∙ (у − 2) = 3у − 6 5. Укажи вираз, коефіцієнт якого дорівнює –0,3. А) −0,3m Б) –0,03a В) 0,3p Г) 0,03x 6. Спростіть вираз −4a ∙ (−3x) А)12a; Б) 12x; В) 12ax; Г) − 12a.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Александра.

Ответ:

1-А   2-А   3-Г    4 -Г   5-А      6-В

Пошаговое объяснение:

1.Чому дорівнює частка 18 ∶ (−3)= -6

А) − 6;

2. Чому дорівнює добуток  3/7 * (-3/7)= - 9/49

A)- 9/49

3) Зведи подібні доданки у виразі 4y – 12y= - 8у

Г) –8y

4. Яка з рівностей є правильною?

Г) 3 ∙ (у − 2) = 3у − 6

5. Укажи вираз, коефіцієнт якого дорівнює –0,3.

А) −0,3m

6. Спростіть вираз −4a ∙ (−3x)

В) 12ax;

Отвечает Румянцева Лиза.

Пошаговое объяснение:

1) 18 : (-3) = -6 (А)

2) 3/7 * (-3/7) = -9/49 (А)

3) 4у - 12у = -8у (Г)

4)

3 * (у - 2) = 3у - 6

3у - 6 = 3у - 6 (Г)

5) -0,3m (A)

6) -4а * (-3х) = 12ах (В)