Пажалуста памагите номер 452 S=U•t обчисли відстань яку подолає автомобіль якщо рухатиметься 5год

зі швидкістю 102км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Александра.

Ответ:

510 км.

Пошаговое объяснение:

S=V•t=102*5=510 (км)

Отвечает Хмара Валера.

Ответ:

510 км.

Пошаговое объяснение:

S=V•t=102*5=510 (км)