(2-9)²+89·95-(4-9)³=?пж срочно надо ответ50 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Иван.

Ответ :

(2-9)² + 89·95 - (4-9)³

Спершу обчислимо віднімання в дужках:

(2-9)² = (-7)² = 49

(4-9)³ = (-5)³ = -125

Тепер підставимо ці значення назад у вираз:

49 + 89·95 - (-125)

Тепер обчислимо множення та додавання:

49 + 89·95 = 49 + 8415 = 8464

Тепер додамо -(-125), що еквівалентно додаванню 125:

8464 + 125 = 8589

Отже, вираз (2-9)² + 89·95 - (4-9)³ дорівнює 8589.

Отвечает Крюкова Алина.
49+8455-125=8379 ответ