На прямій точка М лежить між точками S і т. Знайдіть довжину відрізка ST, якщо SM=3,9 м, МТ=5,1 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.
SM=3,9
MT=5.1
Оскільки М лежить між точками T і S ,то відрізок ST =SM+MT=5,1+3,9=9см