Відомо, що АВ=m, B(-2;1;3), m(2;3;-1). Знайдіть координати точки А.


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ:

Для знаходження координат точки A ми використовуємо відому рівність:

AB = AV

де AB - вектор, що з'єднує точки A і B, AV - вектор, що з'єднує точки A і V, а m - відома довжина вектора AV.

Маємо вектор AB = BV - BA, де BV = (2, 3, -1) і BA = (-2, 1, 3).

AB = (2, 3, -1) - (-2, 1, 3)

= (2 + 2, 3 - 1, -1 - 3)

= (4, 2, -4)

Тепер, за відому рівність AB = AV = (4, 2, -4), ми можемо знайти координати точки А:

A = B - AB

= (-2, 1, 3) - (4, 2, -4)

= (-2 - 4, 1 - 2, 3 + 4)

= (-6, -1, 7)

Отже, координати точки А дорівнюють (-6, -1, 7).