5." Розв'яжіть рiвняння (12y+18)(1,6-0,2y)=0.​пожалуйста распишите нормально


Ответы на вопрос

Отвечает Брельгин Василий.

Ответ:

12y+18=0

12y=0-18

12y=-18

y=-18:12

y=-1,5

1,6-0,2y=0

-0,2y=0-1,6

-0,2y=-1,6

y=-1,6:(-0,2)

y=8

Пошаговое объяснение:

У рівняння два корені. Якщо добуток дорівнює нулю, то один із його множників дорівнює нулю.