Помогите решить задачу дам 40 баллов пожалуйста помогите "У двох мішка разом 48 кілограмів цукру

причому у другому мішку цукру в 1 ⅔ разу більше нуж в у першому мішку​

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатқызы Сүйрік.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розв'язання.

1 спосіб.

36 : 3 • 2 = 24 (кг) – залишилось цукру в першому мішку.

48 : 3 • 2 = 32 (кг) – залишилось цукру в другому мішку.

24 + 32 = 56 (кг) – залишилось цукру в двох мішках разом.

1 спосіб.

36 + 48 = 84 (кг) – було всього цукру.

84 : 3 • 2 = 56 (кг) – залишилось цукру в двох мішках разом.

Відповідь: 56 кілограмів.

Отвечает Рябов Антон.

Ответ:

48:1 2/3=48:5/3=28,8

Это мы узнали На сколько килограммов сахара больше в другом мешке

Сейчас узнаём сколько сахара в первом мешке

(48-28,8):2=19,2:2=9,6кг

Сколько сахара во втором мешке

9,6+28,8=38,4кг

Проверка

38,4+9,6=48 кг

Пошаговое объяснение: