У двох мішках 80 кг цукру, причому кількість цукру у першому мішку становить 60 відсотків від

кількості цукру у другому мішку. Скільки цукру у першому мішку? Допоможіть будь ласка дам 50 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Відповідь:

1) 60:100=0.60(%)

2) 0.60*80=4.80(кг)

3)4.80:60=порахуэш сам(а)

Покрокове пояснення

я звістно не впевнена але вибач якщо буде не правильно

Отвечает Авдонин Ваня.

Ответ:

30кг и 50кг

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

1 мешок = 0,6х кг

2 мешок = х кг

0,6х + х = 80

1,6х = 80

х = 80 : 1,6

х = 50

1 мешок = (0,6х) = 0,6 * 50 = 30 кг

2 мешок = (х) = 50 кг

Проверка:

30 + 50 = 80