Теңдеуді шеш: Т-618​


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Ирина.

Ответ:

Т-6=18

Т=18+6

Т=24

24-6=18

Пошаговое объяснение:

теңдеуінді түсінбедім осындай ма? Дұрыс түсінбесем комға жазшы теңдеуді дұрыстам істеп беремін