Теңдеуді шешіңіз: Теңдеуді шешіңіз: -(7у+0,6)=3,6-у. Теңдеуді шешіңіз: 6(х-1)=9,4-1,7х. Теңдеуді

шешіңіз: 10(1,37у-0,12у)=0. Теңдеуді шешіңіз: 10+8х=3х-5. Теңдеуді шешіңіз: 7-(3,1-0,1у)=3-0,2у. Теңдеуді шешіңіз: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-(7у+0,6)=3,6-у.

-7y - 0,6 = 3,6 - y

7y - y = -0,6 - 3,6

7y = -4,2

y = -4,2 : 7

y = -0,6

6(х-1)=9,4-1,7х.

6x - 6 = 9,4 - 1,7x

6x + 1,7x = 9,4 + 6

7,7x = 15,4

x = 15,4 : 7,7

x = 2

10(1,37у-0,12у)=0.

13,7y - 1,2y = 0

12,5y = 0

y = 0

10+8х=3х-5.

8x - 3x = -5 - 10

5x = -15

x = -15 : 5

x = -3

7-(3,1-0,1у)=3-0,2у.

7 - 3,1 + 0,1y = 3 - 0,2y

3,9 + 0,1y = 3 - 0,2y

0,1y + 0,2y = 3 - 3,9

0,3y = -0,9

y = -0,9 : 0,3

y = -3