2. Автомобілі рухаються по дорозі. Швидкість першого автомобіля15 км/год більша, ніж другого.

Якщоперший збільшить свою швидкістьудвічі, а другий утричі, то швидкістьдругого буде на 5 км/год більшою,ніж першого. З якою швидкістюїдуть автомобілі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

1-ша машина - 50км/год,

2-а машина - 35км/год

Пошаговое объяснение:

було:

1-ша машина - х+15,

2-а машина - х

стало:

1-ша - 2х+30,

2-а - 3х.

3х-(2х+30)=5 =>* 3х>2х, НА 35(30+5)

3х-2х=х, тобто: х=35, х+15=35+15=50