сума трьох чисел дорівнює 42,причому друге число дорівнює 70 % першого а третє 40% першого.

Знайдіть ці три числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Германович Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

Х*0,7 - 2 число

Х*0,4 - 3 число

Х+0,7х+0,4х=42

2,1х=42

Х=42:2,1

Х=20 - 1 число

20*0,7=14 - 2 число

20*0,4=8 - 3 число

20+14+8=42